Tags

Related Posts

Share This

İtaat Etmek

Karakterler
Cihan
Murat

Murat ve Cihan eşoftmanları ile içeri girer(terlemiş). Koşmaktan nefes nehese kalmışlar. Cihan konuşurken aynı zamanda esneme egzersizleri yapar.

Cihan: Çok iyi koştuk ya!

Murat: İyi koştuk diğil mi, çok yoruldum!

Cihan: Eğer yarın sabah spor salonunda buluşmak istersen sana ağılık kaldırma hareketlerinide gösterebilirim.

Murat: Sen yaptığın bu egzersizleri çok ciddiye yapıyorsun değilmi?

Cihan: Sadece egzersiz değil bu ayrıca yaşama tarzım. Her sabah erkenden kalkarım. Yediklerime dikkat ederim, sigara ve içki içmem. Hergün ya koşarım yada ağırlık çalışırım. Akşamlarıda erkenden yatarım.

Murat: Vay canına. Çok iyiymiş ya! Peki bunu nasıl yapıyorsun?

Cihan: Kendi antronör’üm var. Aslında kabasaba bir adam kendisini pek sevmem ama! Bana ne yapmam gerektiğini söylüyor bende yapıyorum.

Murat: Gerçekten mi?

Cihan: Yapmak zorundayım! Tabii ki bende istediğim kadar uyumak yada istediğim herşeyi yemek isterim ama bu bana hiç birşey kazandırmıyor. O yüzden bende bana ne söylerse yapıyorum ve sonucudan da memnunum.

Murat: Öyleyse yapmak istemediğin şeyleri yapıp olmak istediğin gibi oluyorsun.

Cihan: Evet, ancak bu şekilde oluyor!

Murat: Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum. Benimde bir antronör’üm var.

Cihan: Senin de mi var?

Murat: Tabiki. Örneğin, Bana dürüst olmamı söyler. Herne kadar seni etkilemek için sana ağırlık çalıştığımı söylemek istesem bile bunu yapamam. Yada sana ikimizinde tanıdığı ortak bir arkadaşımız hakkında bildiğim birşeyi sana söylemek için ölüyor bile olsam, antronör’üm bana dedikodu yapmamam gerektiğini söylediği için bildiğim şeyi sana söyleyemem. Aynı senin yaptığın gibi, gerçek yaradılış amacımı yerine getirebilmem için onun benim isteklerimi görmezden gelmesine izin vermeliyim.

Cihan: Gerçek yaradılış amacın…?

Attachments

Sayfa: 1 2 3